" Forslu Gıda"

Firmamız 38 yılın vermiş olduğu tecrübe ve deneyimleriyle sektördeki faaliyetine Türkiye nin Karadeniz Bölgesinde kara,hava,deniz,demiryolu ulaşımına sahip en büyük ili Samsun da 1550 m2 kapalı, 1600 m2 açık alana sahip fabrika binasında üretimini sürdürmektedir.

Kurulduğu yıldan itibaren üretmiş olduğu ürünlerde branşlaşmayı hedef alan firmamız teknoloji ve yeniliği yakından takip ederek 2015 yılında kurmuş olduğu yeni pişirme üniteleri ve ilave paketleme hatlarıyla, %100 DOĞAL renklendiricili ve %100 DOĞAL aromalı ürünlerin üretimine geçerek sağlıklı bir yaşam için el ele anlayışıyla sorumluluklarını yerine getirmeyi ilke edinmiştir.  

Firmamız da halen 8 saat çalışma sürecinde yıllık ( 1 yıl ) 540.000 kg. saplı ve oyuncaklı lolipop çeşnili ve meyve aromalı akide şekeri 810.000 kg. sade lokum, meyve aromalı lokum, çeşnili lokum, üretim kapasitesi ile faaliyetine devam etmektedir.

Ürünlerimizi iç pazarda oluşturmuş olduğumuz pazarlama ve dağıtım teşkilatı ile bayi ve yaygın olarak gerçekleştiren firmamız aynı zamanda market zincirlerinin oluşturmuş olduğu bölge depo müdürlükleri ile de çalışmalarını sürdürmektedir. Yurt dışı ihracatında distribütör bayi ve temsilcilikler ile ürünlerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.

Marka ve ürün tasarımlarının önemi ve bilinci ile yaptığımız Arge çalışmalarımızda birçok ürünümüzün endüstriyel tasarımını tescil etmiş olup ürünlerini de gruplandırmıştır. Tescilli markası FORSLU ile saplı ve oyuncaklı lolipop - çeşnili ve meyve aromalı akide şekeri - sade, meyve aromalı, çeşnili lokum çeşitlerini üreterek tüketiciye sunmaktadır.

Tanımlanmış ve ölçülebilir kalite kriterlerine uygun olan hammaddeden başlayarak üretim aşamalarında ve son üründe %100 gıda güvenliğini ilke edinip fiziksel,kimyasal ve mikrobiyolojik her türlü tehlikeyi tanımlayıp kontrol altına alan kanun ve yasalardan ödün vermeden,sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretim yapan iş sağlığı ve güvenliği konusunda tüm çalışanları sürekli eğitmeyi ve bilgilendirmeyi hedefleyen müşteri isteklerine duyarlı, birey hak ve onurunu göz ardı etmeyen FORSLU GIDA tüm bunları kalite ve gıda güvenliği politikası olarak benimsemiştir.

İlk günün çalışma arzusunu ve heyecanını kaybetmeyen firmamız uluslar arası standardın belirlediği şartlarda kaliteli üretim yapmak ve bu hedefe koşarken sorumluluğunun bilincinde olarak başarılarını sizlerle paylaşmak firmamızın politikasıdır.  

banner1